Wat kan de iPad voor e-mail marketing betekenen?
De iPad zal, net als de iPhone, gebruik maken van het e-mail programma Apple Mail. Deze software kent een zeer uitgebreide ondersteuning, waardoor de mogelijkheden voor e-mail marketing eindeloos zijn. Deze brede ondersteuning zorgt er voor dat u tijdens het opstellen van uw e-mailings geen rekening hoeft te houden met technische restricties, zoals dat bij verschillende e-mail cliënts nog steeds het geval is (zo worden links in Gmail nog altijd blauw weergegeven, tenzij u hier uw HTML op aanpast).
In Apple Mail worden uw berichten direct en volledig getoond, precies zoals zij door u zijn opgemaakt. Zo worden foto's direct in de mail geladen, en zijn de lege kaders met rode kruisjes dan ook echt verleden tijd. De ondersteuning van HTML5 zal ervoor zorgen dat video's in uw mailing kunnen worden geplaatst en afgespeeld, zonder dat hier een landingspagina voor hoeft te worden ingericht. Het relatief grote reading pane, waarmee de gebruiker direct een glimp opvat van de e-mails in zijn of haar inbox, zorgt ervoor dat een groot gedeelte van uw mailing direct zichtbaar is. Ontvangers krijgen dus direct een groot gedeelte van uw e-mail in beeld, zonder dat zij deze geopend hebben.
De gebruiksvriendelijkheid van iPad is enorm, hetgeen niet alleen prettig is voor de consument, maar tevens van groot belang voor e-mail marketeers. Apple Mail voor iPad is een zeer helder e-mail programma, dat geheel vrij is van storende of afleidende functies. Er is geen ruimte voor advertenties, er zijn geen scrollbalken die het venster lijken te vernauwen, er is geen lijst met opbergmappen voor andere e-mails. Er is enkel ruimte voor uw mailing, geheel zichtbaar op het 24 x 19 cm scherm.
Tenslotte kan Apple Mail naadloos gekoppeld worden aan bijna alle andere e-mail cliënts (zoals Yahoo, Hotmail, Gmail en Microsoft Exchange), die zo allemaal optimaal kunnen profiteren van de grenzenloze vrijheid van Apple. Van groot belang is dat u als e-mail marketeer de gebruikerspercentages van de iPad in de gaten houdt. Omdat uw e-mailings nog beter en nog kleurrijker uitkomen op een iPad, ligt het intensief gebruik maken van foto's en video's voor de hand wanneer uw doelgroep gebruik maakt van dit medium. Daarbij biedt de tablet extra kansen voor de integratie van social media in e-mail marketing, wanneer we zowel onzen e-mails als het web binnenkort ook in Nederland allemaal met ons meedragen met Apple's iPad.
Archief > 2010 > juni
- 15-06-10 18:43 - Affiliate Marketing Netwerk Daisycon “Wij gaan naar Duitsland!”
- 15-06-10 16:43 - S&H op RTL-Z over e-commerce
- 09-06-10 15:20 - ISM eCompany opent webshop voor The SOCIETY SHOP
- 09-06-10 15:00 - Triumph Lingerie kiest voor 'Total e-commerce' van ISM eCompany
- 03-06-10 09:34 - Beste Reviewed Kieskeurig.nl juni 2010
- 02-06-10 12:00 - Wat kan de iPad voor e-mail marketing betekenen?
- 02-06-10 11:56 - E-mark Mail integreert social media in e-mailings FNVBouw